تبلیغات
بازی های رایانه ای - پیش نمایش
تا اطلاع ثانوی غیرفعال است.

پیرامون...

 

لینکستان

 

لینک آباد

 

آمار

:: تعداد مطالب :
:: تعداد نویسندگان :
:: آخرین بروز رسانی :
:: بازدید امروز :
:: بازدید دیروز :
:: بازدید این ماه :
:: بازدید ماه قبل :
:: بازدید کل :
:: آخرین بازدید :
 

امكانات

 

نظرسنجی

به نظر شما کدام یک از گزینه های زیر میتواند بهترین سازنده ی بازی در جهان باشد؟


 

 

پیش نمایش

نویسنده:سپهر هادیزاده تاریخ:شنبه 9 مهر 1390

پیش نمایش : Resident Evil  Operation Raccoon City

میدانستیم نسخه ی بعدی رزیدنت اویل در راه است.کپکام ما را خیلی منتظر نگذاشت و شماره ی بعدی بازی را با نام operation racoon cityمعرفی کرد.
سازنده ی این بازی slant six gameنام دارد که بازی هایی مثل scom را در پرونده ی خود دارد.
کپکام با شماره ی پنجم این بازی نشان داد که پتانسیل بالایی برای خراب کردن گذشته ی یک بازی  عالی دارد اما در این شماره مسئولان کپکام گفته اند که این سری دوباره به سبک قدیمی بر میگردد و ما با یک بازی ترسناک مثل گذشته روبه رو هستیم و در این شماره دوباره معماهای سخت برگشته اند.این بازی آخرین شانس کپکام برای برای بازگشت آبروی سری است به طوری که شکست در این عنوان مساوی است با خاموش شدن این سری است.

داستان و محل حضور در این بازی شهر معروف راکون می باشد و این نسخه, این شهر را در جریان رخداد های رزیدنت اویل ۲ و رزیدنت اویل ۳ : نمسیس به تصویر می کشد.

شهر راکون توسط یک ویروس که توسط گروه آمبرلا ساخته شده است رو به نابودی است.داستان بازی به همین سادگی بود و البته بسیار کلیشه ای.

.شهر راکون یک شهر ساختگی توسط کپکام میباشد که در آمریکا واقع است. .در حومه ی این شهر کمپانیumbrellaقرار دارد.

نقشه ی شهر راکون:

همان طور که در نقشه میبینید در پایین شهر ایستگاه پلیس راکون و همچنین پارک بزرگ و بیمارستان و ایستگاه قطار و برج ساعت در بالای شهر قرار دارند که اگر سازندگان کمی خلاقیت داشته باشند میتوانند با این همه امکانات شهر و مکان های متفاوت یک بازی با تنوع بالای  گیم پلی بسازند.

از شخصیت هایی که در این بازی حضور دارند می توان به شخصیت فوق محبوب شده ی این سری در نسخه های ۲ و ۴ یعنی لیان اشاره کرد که صبرمان را برای عرضه ی این نسخه کم میکند.

البته حضور کلیر ردفیلد دیگر شخصیت معروف این سری درE3 2011نیز تائید شده است.
در آنچه که از تریلر های بازی دیدیم فهمیدیم که صداگذاری بازی چیزی کم ندارد و واقعا مانند بازی های گذشته ی این سری عالی کار شده است همچنین موسیقی های بازی هم بسیار زیبا بودند و کاملا حس و هوای بازی را به ما منتقل می کردند.
گرافیک بازی نیز عالی است و خیلی نمیتوان از آن ایرادی گرفت اما البته اگر انتظار گرافیکی مثل کرایسیس ۲ را نداشته باشید.در مورد هوش مصنوعی دشمنان و بخش مولتی پلیر نیز اطلاعات چندانی به دستمان نرسیده است اما سازندگان گفته اند که هوش مصنوعی دشمنان دست کمی از واقعیت ندارد اما من خودم تا به شخصه بازی را انجام دهم نظری درباره ی آن نمیدهم چون سازندگان برای مطرح کردن خود نیز ممکن است این گفته ها را زده باشند.
هنوز خیلی ها عقیده دارند که این نسخه هم مانند شماره ی پنجم می باشد اما به عقیده ی من این بازی میتواند به اصالت خود برگردد و طرفدارانش را دوباره به سوی خود جذب کند.

 

شخصیت هایی که تا به امروز رونمایی شده:beltway  ; bertha  ; vector  ; four eyes  ;spectre  ; lupo هستند که در زیر اطلاعات کمی از آن ها را نوشته ام.

 

وکتور (Vector)
وکتور در زمینه ی مخفی کاری و کشتن با چاقو مهارت زیادی دارد.او در جزیره ی راکفورد آموزش نطامی دیده است.او هر وقت بخواهد میتواند از دید مخفی شود و به راحتی حریفانش را بکشد.

 

برتا (Bertha)
او یک دکتر روانی است.میچلا “برتا” اسچنیدر, از رنج دادن لذت می برد.او پیشینه ی خوبی ندارد و علاقه اش به پزشکی باعث شد که جزو گروه آمبرلا شود و با آن گروه به فعالیت هایش ادامه دهد.

 

اسپکتر (Spectre)
اسپکتر بیشتر مامور بررسی کردن منطقه است.او در زمان جنگ سرد یک جاسوس بوده است .مدیران آمبرلا هم از این قابلیت او استفاده کرده اند و به او یک وسیله به نامINFRAREDداده اند که او میتواند با استفاده از این وسیله نوع و تعداد دشمنانش را مشخص کند.

او در زمان جنگ یکی از تک تیراندازان ماهر بوده است و در شهر راکون نیز زامبی ها را هدشات میکند.

 

لوپو (Lupo)
عضو سابق عملیات نیروهای ویژه فرانسه، کارنا”لوپو”لسپروکس در اسلحه تخصص دارد.لقب او گرگ مادر میباشد زیرا او مانند یک گرگ مادر مواظب افرادش میباشد.و با پول به طمع افتاد و به آمبرلا پیوست و رهبرwolfpack است.

 

بلت وی (Beltway)
تنها عضو گروه که دارای سلاح های سنگین و تخصصی و همچنین مواد منفجره است، که می تواند برای انفجار های بزرگ کمک بزرگی به حساب اید.
همچنین لقب او تخریب کننده میباشد.او یکی از موثرترین افراد زامبی کش در شهر راکون میباشد.
او یک پای مصنوعی دارد که اطلاعاتی از آن فاش نشده است.او از انفجار بسیار لذت میبرد و در گذشته از مهندسان ارتش بوده است.

 

فور ایز (Four Eyes)
او در جوانی به علوم بسیار علاقه مند بود اما در ویروس شناسی تخصص یافت.او اخلاقی بسیار جدی دارد وتقریبا دلش از جنس سنگ است(!)چون به راحتی انسان ها را میکشد و به غیر از کار و آدم کشتن به هیچ چیز اهمیت نمی دهد.او همیشه دنبال اطلاعات جدید میباشد و در زمینه ی محققی هم بسیار ماهر و توانا میباشد.

در کل اطلاعات منتشر شده از بازی نشان دهنده ی یک رزیدنت اویل ترسناک میباشند و تریلر ها نشان دادند که با یکی از هیجان انگیز ترین بازی های امسال طرف هستیم.
این بازی در زمستان امسال منتشر میشود و امیدواریم طرفدارانش را راضی کند و خاطرات شماره های ۱ تا ۴ را برایمان زنده کند.
باید دید کپکام میتواند بدون حضور شینجی میکامی افسانه ای یک resident evilواقعی بسازد یا باز هم مثل شماره ی پنجم یک بازی میسازد که
فقط اسمش RESIDENT EVIL است.

نویسنده: سپهر هادی زاده
برچسب ها: